STENCIL-LAZER KESİM ÇELİK ELEK

Stencil Lazer Kesim Çelik Elek Nedir? 

Aşık Elektronik siz değerli müşterilerimize elektronik cihaz üretiminizde kullandığınız baskı devre kartlarınıStencil Lazer Kesim Çelik Elek | Çelik Elek Lazar Kesim Çelik Elek SMT kolaylıkla montajını yaparak üretim hattınızı hızlandırmanız için Stencil Lazer Kesim Çelik  Elek  ihtiyacınızı titizlikle karşılamaktadır.

Elektronik Sektörünün günümüzde getirmiş olduğu en önemli gereksinim hızdır. Baskılı devre kartlarınızın sorunsuz bir biçimde üretimini tamamlamanıza yardımcı en önemli elemanlardan bir tanesi olan Stencil Lazer Kesim Çelik Elektir.

Aşık Elektronik olarak Stencil Lazer Kesim Çelik Elek ihtiyaçlarınızı uluslararası çerçeve sistemlerine uygun bir biçimde folyo ve alüminyum olarak sağlamaktadır. Üretim hattınızda kullandığınız bilgiler doğrultusunda CAM çizim programı üzerinden uzmanlarımız tarafından düzenlenerek optimum üretim kapasitesine kavuşmanız için Lazer Kesim Çelik Elekleriniz Stencil için gerekli hazırlıklar bünyemiz tarafından yapılmaktadır. Lazer kesimin en önemli avantajları üretilecek olan Stencil’ ın delik içlerinin tamamen pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Böylelikle baskı devre kartlarının üzerine krem lehimin kolaylıkla ve hatasız bir biçimde nüfuz etmesin sağlayarak en ufak devre elemanlarının dahi kolaylıkla PCB üzerindeki montajını kolaylaştırmaktır.

Elektronik sektörünün hızla gelişmesi sonucunda tüm cihazlar minimal hale getirilmeye çalışılmaktadır. Bununla birlikte baskı devre kartları PCB lerde giderek küçülmektedir. Elektronik komponentlerin baskı devre kartları üzerine sorunsuz bir biçimde yerleştirilebilmesinin en kolay ve ekonomik yöntemlerinden biri olan otomatik dizgiler SMT stencilerin ihtiyacını arttırmaktadır. Fosfor-bronz ve çelik lehim maskelerinin kullanımda imalattaki arzu edilen hassasiyet yakalanamadığı için SMT lazer kesim stenciler tercih edilmeye başlanmıştır.

Aşık Elektronik olarak sorunsuz üretim politikamızla sizlerin SMT Stencil Lazer Kesim Çelik Elek ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla, kusursuz ve hızlı teslimatlarımız ile imalat hanenizdeki üretim hızını yavaşlatmadan karşılıyoruz.

SMT Stencil / Çelik Elek Teknik Özellikleri:

PARAMETRE DEĞER
-Malzeme Kalınlığı 30 – 600 mikron
-Max. Kesim Alanı 600 x 700 mm ( 23,6 x 23,6 inch)
-Max. Levha Boyutu 850 x 800 mm (33,5 x 31,5 inch)
-Çözünürlük 0,5 mikron
-Pozisyon hassasiyeti ±10 mikron
-Tekrarlanabilirlik ±2 mikron
-Koniklik 0-2,0°
-En küçük aperture 40 mikron
-En küçük köprü 100 mikron